LENO CREATIVE

Zihin Paraşüt Gibidir,
Ancak Açıldığında İş Görür.

arrow
01
Sektöründe Lider
Sektöründe Lider

Açık görüşlü bir insan, eskinin düşmanı değildir; yeniliğin taraftarıdır. Lyle

arrow
02
Profesyonel
Profesyonel

Bir şeyleri değiştirmek isteyen insan önce kendisinden başlamalıdır. Sokrates

03
Yenilikçi
Yenilikçi

Yaratıcılığın iki boyutu vardır. İlki bilgi ve beceri, ikincisi ise yeniliktir. John Dewey

Biz Kimiz ?

Tasarım , yazılım ve sosyal medya hizmetleri veren dijital medya ajansıyız.Müşterilerimizin bütün farklı alanlardaki işlerini tek koldan yürütmek için bir çok yan alanda hizmet vermekteyiz.Markanıza dair her alanda hizmeti gerçekleştirebilecek yenilikçi,özgün ve yaratıcı sunumlar sergileyebilen hizmetler yaratmaktayız.

Markanıza prestij,firmanıza değer katacak çalışmalarla sizlere de sektörünüzde liderliğe beraber olanak sağlamaktayız.Müşterilerimizin işlem takibini kontrol ediyor , gerekli çalışmaları gösteriyoruz.

Süreç Nasıl ?

Tasarım süreci ; İlk olarak marka isminiz ve sektörünüz öğreniyoruz.Verilecek hizmetler hakkında sizlerden bilgi topluyor ve konu üzerinde fikir alışverişi sağlıyoruz.Belirli bir noktada fikir olarak karar kıldıktan sonra işlem kaydınızı oluşturuyoruz.Sisteme randevunuzu oluşturuyor,sürecimizi başlatıyoruz.Verilen süre içerisinde sizlere farklı farklı sunumlar sergiliyor , konuya ve bakış açınızı daha iyi anlayabilmek için bunlar üzerinden fikirlerinizi alıyoruz.Sizler memnun kalana kadar hizmet veriyoruz.Bu süre içerisinde sizlerle beraber karar kıldığımız çalışmaların gerekli tüm dosyalarını teslim ediyoruz.Her alanda kullanıma ve baskıya uygun olmak üzere sosyal medya çalışmalarınızı da sergiliyoruz.

Analiz İşleyiş

Tasarım yapılırken genellikle, önceki çalışmalar, benzer tasarımların incelenmesi gibi yöntemlere başvurulur. Ancak her yeni tasarım, geçmiş bir tasarım ya da benzer bir tasarım ile tamamen aynı değildir. Her tasarım kendi başına ayrı bir örnektir ve kendi koşulları içinde hedefleri doğrultusunda analiz edilmesi gerekir.

Projenin devreye alma aşamasında problem yaşanması, çoğu zaman tasarım aşamasında gerekli doğrulama faaliyetlerinin yetersiz yapılmasından kaynaklanır.

Analiz yöntemleri ile tespit edilen riskler, tasarım aşamasında önlenerek, hata ortaya çıkmadan daha düşük maliyetle giderilebilir.İstenmeyen sonuçları en aza indirmenin yolu, tasarım aşamasında analiz yapmaktır.

İnceleme Rapor ?

Bir iş; yapılan planlama sayesinde hedef odaklı bir varlık haline gelir. İşletmenin bu hedefe yönelik tutumu,  kontrol süreci ile korunur ve güçlendirilir. Daha önce de belirtildiği gibi kontrol planlanan gündeme uygunluk sağlayan planlama sürecinin bir uzantısıdır.

Sonuç Teslim ?

Çalışmalar sizlere iletildikten sonra fikirleriniz alınır.İşlemler hakkında onay kısımlarına geçilir.Yetersiz bulduğunuz yerleri inceleyebilir,gerekli işlemleri yine de sergileyebiliriz.Onay olacak dosyanın üzerinde durulur ve her alanda kullanacağınız şekilde hazırlanıp sizlere teslim edilir.

Müşteri Onay ?

Müşteri, güneş gibidir. Yalnız bu biraz farklı, karşılık bekleyen bir güneştir. Bildiğimiz güneş gibi değildir. Mesela sürekli orada, aynı yerde durmaz. Sürekli ışık saçmaz. Eğer ona karşı tutum ve davranışlarımızdan hoşnut kalmazsa, başka kişileri aydınlatmak için yer değiştirir. Yani ışığını mahrum eder.

Dolayısıyla yüzünü müşteriye dönmeyen işletmeler büyüyemez, gelişemez, ısınamaz ve aydınlanamaz. İşletmeleri, sürekli yeniliğe ve üretime sürükleyen itici güç, müşterinin tüketimdeki sadakati ve devamlılığıdır. Bu sürekliliğin sağlanması ancak müşteri memnuniyeti ile mümkün olabilir. Bu nedenle birçok işletme, kendi iş yöntemine göre politika ve stratejiler geliştirmek zorundadır.